Jsme odborníci na rodinné právo

Hledáte nejlepšího právníka na rodinné právo? Pak jste na správné adrese. Nabízíme širokou škálu profesionálních služeb a rádi pomůžeme i Vám. Neváhejte nás kontaktovat.

Jsme odborníci na rodinné právo

Domluvte si první konzultaci

  Domluvte si první konzultaci

   Stisknutím tlačítka “Odeslat” souhlasíte s podmínkami AKVIN o zpracování osobních údajů

   Hledáte nejlepšího právníka na rodinné právo? Pak jste na správné adrese. Nabízíme širokou škálu profesionálních služeb a rádi pomůžeme i Vám. Neváhejte nás kontaktovat.

   RODINNÉ PRÁVO

   Rodinné právo je souborem právních norem stanovujících práva a povinnosti osob zastávajících různá postavení v rodině nebo v obdobných společenstvích (např. registrované partnerství). Rodinné právo upravuje zejména práva a povinnosti rodičů a dětí, potažmo dětí a jiných osob vystupujících v roli rodiče (např. poručník nebo pěstoun). Rodinné právo obsahuje i úpravu manželství, registrovaného partnerství, manželského majetkového práva, příbuzenství a švagrovství. V neposlední řadě rodinné právo upravuje proces adopce (osvojení) dětí, jakož i právo na výživné.

   Čím se zabývá rodinné právo

   Rodinné se právo se zabývá především osobními a majetkovými vztahy mezi členy rodiny. Řídí se třemi základními principy, a sice principem blaha dítěte, principem rovnosti subjektů rodinného práva a principem vzájemné pomoci. Rodinné právo se zabývá rodičovskou odpovědností, řeší vyživovací povinnost, práva a povinnosti dětí i rodičů, náhradní rodičovskou péči nebo alternativní rodinné modely, jako např. nesezdané soužití nebo registrované partnerství.

   Nejlepší právník na rodinné právo

   Mezi širokou agendu rodinného práva patří také problematika rozvodu manželství a následného vypořádání společného jmění manželů. Hledáte nejlepšího právníka na rodinné právo? Pomůžeme vám vyřešit citlivé záležitosti profesionálně a s ohledem na vaše možnosti. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se vždy najít nejvhodnější řešení. Obraťte se na naši advokátní kancelář nabízející širokou škálu služeb, mezi něž patří:

   Dědictví

   Poradíme Vám také v oblasti dědictví. V dědickém řízení a dědických sporech našim klientů poskytujeme následující právní služby:

   Vaše advokátní kancelář

   12 let na právním trhu v ČR

   AKVIN je spolehlivým partnerem běžných občanů, živnostníků i obchodních společností, které jsou lídry ve svých oborech.

   Zeptejte se advokáta!

   andrej-kontakt
   Dobrý den, jak Vám můžu pomoct?
   JUDr. Ing. Andrej Štaňko, Ph.D., advokát